top of page
Hospital

נטרול חיידקים בבתי חולים

משרד הבריאות קבע שאלפי אנשים מתים מזיהומים בבתי החולים לא בגלל המחלה שלהם, אלא בגלל שהם נדבקים בחיידקים ובווירוסים אלימים, שתקפו אותם בבית החולים. כמו כן, מדי שנה לפחות 100,000 חולים נדבקים בחיידקים, שבעזרת אנטיביוטיקה וטיפול מצליחים לשרוד את הזיהום.
הסבל הרב הנגרם לחולים ובני המשפחה הוא עצום, העומס הרב בכול המחלקות ובחדרי המיון הוא בלתי נסבל, גם לחולים וגם לצוות הקורס. מאות מיליונים נזרקים לפח בגלל חוסר היכולת בטיפול בזיהומים.

 

סאן-טק: הפתרון המושלם להצלת חיים בבתי חולים

לשמחתנו כיום יש פתרון טכנולוגי מוכח במחיר נמוך שמאפשר בצורה פשוטה ויעילה למנוע זיהומים מכל הסוגים כולל וירוסים וחיידקים בכל האזור ואף על משטחים. בעזרת המערכת החיטוי שלנו להציל אנשים ולמנוע מהם סבל מיותר. המערכת מותקנת בחדרי ניתוח של הרצליה מדיקל סנטר ופועלת בהצלחה כבר מספר שנים בחדרי הניתוח ולכן לא קיימים במקום מקרי הידבקות וחיידקים ווירוסים.
מערכת סאן-טק היא מערכת אקולוגית ומצילת חיים לשימוש בתוך מבנים. היא פועלת באמצעות הטכנולוגיה הירוקה היחידה בעולם, שמנטרלת את חיידקים, וירוסים, פטריות וגזים, משביחה את האוויר וכל זאת באופן טבעי וידידותי לסביבה, וגם כשהחדר מאוכלס באנשים ואף בזמן ניתוח.

איך זה עובד?

המערכת מדמה את הפעולה של קרני השמש באופן מלאכותי ויוצרת עוצמת חיטוי חזקה בתוך המבנה באמצעות מנורת חיטוי היוצרת חמצן פעיל הגורם להשמדת הוירוסים והחיידקים. מנורה אופטית שמקרינהה אור עוצמתי על אוויר הזורם דרכו ומייצר חומר חיטוי פעיל בעזרת החמצן והלחות. התהליך מאפשר לגז החיטוי להגיע לכל פינות החדר, לכל מקום שאליו מגיע האוויר, גם במקומות נסתרים וכך לטהר ולחטא את האזור.

היתרונות של סאן-טק

  • מציל חיים

  • בטוח עם אנשים

  • ידידותי לסביבה

  • מומלץ לשימוש בבתי חולים ובחדרי ניתוח

  • פועל 24 שעות ביממה לחיטוי החדר

  • נבדק ואושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי ה- F.D.A

  • התקנה קלה ופשוטה הדורשת רק נקודת חשמל

  • חיסכון כספי – בפעולתה צורכת פחות מ- 2.5 ₪ ליממה

 

איפה כדאי להתקין את סאן-טק?

סאן-טק מתאימה וממומלצת במיוחד לחדרי ניתוח המחויבים לשמור על רמת חיטוי גבוהה למניעת הדבקת החולה, החיטוי מתבצע 24 שעות ביממה וגם במהלך ניתוחים. המערכת אידיאלית לשימוש בכל חלקי בית החולים, כולל בחדרי ניתוח, חדרי אשפוז, חדרי המתנה, מסדרונות, חדרי בידוד, חדרי מיון, במרפאות וכדומה.

כמו כן ניתן ואף מומלץ להשתמש בה במבנים משותפים כגון: משרדים, מלונות, מועדוני ספורט, מפעלים, בתים ודירות, עסקים בתי אבות, אולמות אירועים, כיתות לימוד, מסעדות, מרתפים ועוד.

יש להתקין את המערכת בתוך תעלות מיזוג, לצורך פיזור יעיל של האוויר או על קירות המבנה. המערכת בעלת מידות קטנות ואינן תופסות נפח משמעותי.

תחזוקת המערכת היא פשוטה: מדי חודש יש לנקות את הפילטר ואת הנורה האופטית יש להחליף לאחר 8,000 שעות פעולה. כמו כן מומלץ לנקות אבק מהמערכת האופטית אחת לארבע חודשים.

המערכת הבטוחה והיעילה ביותר

המערכת נבדקה במעבדות מובילות ברחבי העולם וקיבלה את אישור גוף הבריאות האמריקאי (ה- F.D.A) המחמיר ביותר בעולם בתקני בטיחות וכן את אישורי ה –CSA, CE UL, ITL.

ה- F.D.A בדק את יעילות החיטוי של המערכת. היא נבדקה במעבדות מיקרוביולוגיות מובילות והוכיח שהמערכת קטלה חיידקים מהאוויר, על משטחים קשים ועל ביגוד באופן יעיל ומהיר.

המערכת מנטרלת עובש, בקטריות וחיידקים הנמצאים על בגדים וכל הציוד שנמצא באזור המטופל באופן בטיחותי וטבעי ללא כימיקלים וללא תופעות לוואי.

מעולם לא היה פשוט יותר להציל חיים! לפרטים נוספים, להתקנה ולייעוץ,

פנו אלינו עוד היום: 050-2462032

bottom of page