top of page
חדר אשפה תמונה 1.jpg

Huntair – משמידים את החיידקים בחללים סגורים

כיום יותר מתמיד, קיימת עליה משמעותית במקרי התחלואה, אסטמה וקוצר נשימה, כבר מגיל ינקות. מה שאחראי לכך, בין היתר, הוא זיהום האוויר הנוצר בעקבות פליטת גזים רעילים לאוויר ממכוניות, מאזורי תעשיה וזיהום בתוך מבנים. חשיפה לזיהום, גם ברמות נמוכות, עשויה להחמיר ולגרום לפגיעה משמעותית בבריאותנו.
נוסיף לכל החיידקים והווירוסים את הווריאנטים של הקורונה: אלפא, דלתא, אומיקרון, שפעות ווירוסים אחרים הגורמים גורמים לנו לתחלואות קשות, אשפוזים, בידודים, היעדרויות מהעבודה.
האם כל זה מחויב המציאות? לא.
האם אפשר לצמצם למינימום את ההדבקות בין אנשים בחללים סגורים? בהחלט.
מהיום תוכלו להגן ולשמור על סביבה נקיה וסטרילית בתוך המבנה ולהימנע מהדבקות של וירוסים באופן קבוע בהשקעה כספית נמוכה וחד פעמית.

Huntair – מערכת טיהור אקטיבית, זריזה, תוקפת ומשמידה חיידקים וגזים רעילים תוך שניות בתוך מבנים ועל גבי משטחים

קיים כלל ידוע - ההגנה הכי טובה היא התקפה!
Huntair היא מערכת ירוקה שאינה משתמשת בכימיקלים או בחומרים מתכלים. המערכת מכילה יחידות אופטיות שמייצרות מהחמצן שבאוויר מיליוני מחמצנים שנפלטים לאוויר שנקראים גם הידרוקסילים והם דומים למחמצנים שנוצרים בטבע בעיקר מהשמש או מהברק בימים גשומים. 
המחמצנים נוצרים באופן מלאכותי מיחידות אופטיות, שהם למעשה חמצן פעיל שתוקף מיקרואורגניזמים ונישא באוויר לכל פינות החדר ויוצר מעטפת הגנה אישית.                                                                                                                   המחמצנים פוגשים את הזיהום האורגני, נדבקים איליו ומשמידים אותו תוך מספר שניות, בין אם הוא באוויר או שנמצא על משטח, ובכך מגנים עליכם מהידבקות בנגיפים, כולל נגיפי הקורונה. למערכת יש מנגנון וויסות אלקטרוני חכם (פטנט ברישום)שמתאים את כמות המחמצנים באוויר בהתאם לרמת הזיהום במקום.

מה ההבדל בין Huntair לבין מטהר רגיל עם פילטר פאסיבי?

מערכת טיהור אוויר פאסיבית משמידה את הווירוס רק כאשר הוא נשאב לתוך המטהר ומושמד על ידי הפילטר הספוג בכימיקלים שמשמידים אותו.                המערכת הפאסיבית אינה מסוגלת להשמיד ולתקוף את הווירוס כאשר הוא נפלט  מאדם חולה באופן מידי ולכן הוא אינו מונע הדבקה כאשר הזמן הוא פקטור חשוב  וקריטי באפשרות ההדבקה.                                                       מערכת טיהור פאסיבית אינה יכולה להשמיד וירוסים וחיידקים על משטחים היות והם אינם נשאבים לתוך הפילטר ובכך יכולת הטיהור והחיטוי היא חלקית לחלוטין.                  
הפילטר של המטהר נספג בזיהומים תוך זמן קצר ויש להחליפו באופן קבוע כל מספר חודשים במקרה הטוב ולכן קיימת  הוצאה כספית מתמשכת ולעיתים גם לא יעילה וקשה לדעת האם הפילטר סיים את חייו. 

Huntair עברה את כל הבדיקות המחמירות והתקנים

המערכת נבדקה בעשרות מעבדות בארץ ובחו"ל ולאחרונה קיבלה תקן במכוני התקנים ברחבי העולם ובארץ על ידי מעבדות מובילות. כמו כן, היא נבדקה במעבדות המחקר של רמב"ם, בה הוכח שביכולתה להשמיד אלפי וירוסים דמויי קורונה בזמן קצר ביותר. המערכת פועלת כבר מספר שנים בחדרי ניתוח בבתי החולים כדוגמת הרצליה מדיקל סנטר ומונעת זיהומים בתוך חדרי הניתוח וכמובן עומדת בתקנים המחמירים של ה  F.D.I. האמריקאי ושל משרד העבודה האמריקאי.
הצטרפו גם אתם ושימרו על בריאותכם ובריאות משפחתכם כמו חברות הייטק, מוסדות ממשלה, חדרי כושר, דיור מוגן, בתי ספר וגני ילדים שנהנים אף הם מהמכשיר שהחזיר להם את הבריאות לחיים. 
רוצים גם אתם ליהנות ממערכת חכמה שמטהרת ששמה קץ לחיידקים במחיר השקה? קחו לניסיון בשכירות או בקנייה ותרגישו בטוחים בחללים סגורים.
התקשרו אלינו ונשמח לייעץ לכם איך לשמור על סביבה נקייה מזיהומים  : 050-2462032 .

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את הפתרון המתאים. 

התקשרו אלינו עוד היום: 050-2462032

bottom of page